• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • 16 жовтня. День начальника

16 жовтня. День начальника

Вважається, що ідея проведення професійного свята керівників усіх рангів належить Сполученим Штатам Америки. Більшість інтернет-порталів стверджують, що саме американка з міста Чикаго Патриція Бейз Хароскі (Patricia Bays Haroski) в 1958 році озвучила ініціативу про необхідність щорічно проводити це свято.
16 жовтня. День начальника. Фото 1
У 1962 році це свято було офіційно затверджено губернатором штату Іллінойс Отто Карнер. Початкова ідея полягала в тому, що працівники вітають свого начальника і дякують йому за те, що він був добрий і чесний протягом року. 
Традицію святкування Дня Боса підтримали багато країн і свято поширилося по світу. У цей день належить згадати, що керівник - це професія, а також що це робота без відпочинку, відповідальність за кожен крок, за кожне слово, за благополуччя підлеглих йому людей. І ще про те, що Начальник - це, перш за все, людина.

У наші дні День Боса завжди відзначається 16 жовтня, і святкові заходи супроводжуються вітальними листівками - як електронними, так і паперовими, квітами, сувенірами і приємними подарунками.