• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Чому Ви повинні працювати вдома?

Чому Ви повинні працювати вдома?

Зізнайтесь чесно: кожний день їздити на роботу одними і тими ж маршрутками по тому ж маршруту, з тими самими водіями і пасажирами, а потім сидіти 9-ть годин не в найкращому офісному кріслі за, не завжди, новим комп'ютерним столом - не зовсім те, про що ми мріяли.

А яке рішення ?
Чому Ви повинні працювати вдома?. Фото 1
Як альтернатива - працювати дома. Якщо в Вас є можливість працювати дома - скористайтесь цією можливістю!

Бо це дозволить вам створити комфортні робочі умови, зокрема Ви можете на свій смак організувати робоче місце, підібравши ергономічне комп’ютерне крісло, та замовити просторий і зручний робочий стіл, на якому знайдеться місце не тільки для вашого комп'ютера, і необхідних робочих документів, але й для різноманітних важливих для вас дрібничок.
Чому Ви повинні працювати вдома?. Фото 2
Одна з переваг роботи дома - це робочий графік. Якщо ви любите прокидатись зранку - можна починати працювати з самого ранку, якщо ж ви любите поспати - то робочий день можна змістити пізніше, на пізню ніч. А в вільний час займатись власними справами чи займатись спортом: бігати, їздити велосипедом чи плавати.

Маючи свободу Ви будете більш щасливішим, і будете більше цінувати свою роботу, і це важливо для вашого працедавця, бо ви надовше залишитись працювати на цій роботі. 
Та й не забуваймо що щаслива людина працює ефективніше!
Чому Ви повинні працювати вдома?. Фото 3
Часто кажуть що працювати в офісі продуктивніше ніж вдома, бо керівник не може контролювати як ви працюєте, скільки часу приділяєте роботі, але з цим можна не погодитись, бо, ми насамперед витрачаємо багато сил і часу на добирання до офісу, що втомлює і негативно відбивається на працездатності.