• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Коворкінг - недорогий офіс

Коворкінг - недорогий офіс

Коворкінг – це модель організації недорогого простору для спільної роботи. 
Ця модель почала розвиватися не так давно, але досить швидко набула багато шанувальників. Основна суть коворкінга — помісячна оренда і територіальне об'єднання та організація спільноти для ефективнішої роботи учасників, і мабуть тому її, з особливим ентузіазмом, вподобали  фрілансери, ІТ-спеціалісти, стартапери, дизайнери, художники і фотографи.
Коворкінг - недорогий офіс. Фото 1

Статистика

Нещодавно онлайн-видання про коворкінг Deskmag провело дослідження глобального співтовариства коворкінгу, результати якого досить складно не приймати всерйоз. Так, 71% опитаних учасників "вільних робочих просторів" відзначили сплеск креативності з тих пір, як вони почали працювати в коворкінг, а 62% визнали, що результати їхньої роботи істотно покращилися. Цікаво, що понад 90% коворкерів вважають що стали більш впевнені в собі, а 70% стали почувати себе більш здоровими і спокійними з тих пір, як вони відмовилися від роботи в звичайному офісі чи в своїй квартирі.
Коворкінг - недорогий офіс. Фото 2

Плюси і мінуси

Переваги:

Велика частина спільних робочих просторів доступні для своїх учасників в цілодобовому режимі;
Як правило, коворкінг розташовагі в центр міста або в кількох хвилинах від транспортної розвязки;
У коворкінгу легко знайти корисні зв'язки і набрати команду для нового проекту;
Багато власників робочих просторів відкриті для співпраці: так, наприклад, якщо потрібно організувати систему корпоративного навчання, легко можна знайти підтримку або скористатися вже наявними освітніми програмами;
Коворкінг створює спільноту зацікавлених людей, через що багато хто перестає сприймати необхідність йти на роботу в негативному світлі.
Коворкінг - недорогий офіс. Фото 3

Недоліки:

Незважаючи на те, що коворкінг надає послуги з безпеки і деякий особистий простір, в будь-якому громадському місці все-таки варто стежити за своїми речами;
Якщо вибрати не найвдаліше місце для роботи, через шум і навколишні події може бути складно зосередитися;
Якщо всі колеги не працюють в тому ж місці, то швидко влаштувати нараду не вийде.
Коворкінг - недорогий офіс. Фото 4
Як традиційні офіси, так і коворкінг мають свої переваги і недоліки. Кожен вибирає сам, в якому форматі йому зручніше працювати, але важливо пам'ятати, що від того, як організовано робоче місце, може залежати не тільки особиста продуктивність, але і самопочуття і рівень задоволення від заняття своєю справою.