• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • «L4» - нова лондонська штаб-квартира компанії Google

«L4» - нова лондонська штаб-квартира компанії Google

Нещодавно для співробітників компанії Google відкрилася «L4» - нова штаб-квартира в Лондоні (Великобританія). Колишній технічний рівень четвертого поверху будівлі був перетворений в креативне середовище для ефективної роботи, яку, на думку керівництва компанії, необхідно чергувати з якісним відпочинком.
«L4» - нова лондонська штаб-квартира компанії Google. Фото 1
«L4» - нова лондонська штаб-квартира компанії Google. Фото 2
«L4» - нова лондонська штаб-квартира компанії Google. Фото 3
«L4» - нова лондонська штаб-квартира компанії Google. Фото 4
Це середовище, де зосереджується на творчості, комфорті та відкритості. Насамперед відкрите планування з яскравими та креативними дизайнерськими рішеннями, на думку керівництва всесвітньо відомої компанії, створює можливості плідної колективної роботи та народження свіжих та креативних ідей і рішень.
«L4» - нова лондонська штаб-квартира компанії Google. Фото 5
«L4» - нова лондонська штаб-квартира компанії Google. Фото 6
Дивлячись ці фотографії, важко уявити собі звичайний робочий день співробітників середньостатистичного офісу. Тут, скоріше, виникає відчуття демократичною атмосфери клубу для відпочинку, релаксації і розваг.
«L4» - нова лондонська штаб-квартира компанії Google. Фото 7
Попри те, всі співробітники, окрім релаксації, ще й плідно працюють. І для цього для них створені всі умови: робочі місця обладнанні просторими комп'ютерними столами, виконаними в сучасному дизайні та зручними офісними кріслами.

Між столами, зазвичай, є перегородки, які створюють персональну робочу зону, а також їх можна використовувати для закріплення різноманітних записок чи підставок для гаджетів.
«L4» - нова лондонська штаб-квартира компанії Google. Фото 8
«L4» - нова лондонська штаб-квартира компанії Google. Фото 9
«L4» - нова лондонська штаб-квартира компанії Google. Фото 10