• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • leaf office - натуруалістичний дизайн офісу, в бетонному місті

leaf office - натуруалістичний дизайн офісу, в бетонному місті

Які асоціації викликають у нас слова «офіс», «робота»? Мабуть, перше, що спадає на думку - зобов'язання, відповідальність, необхідність, нудьга. Але всі ці характеристики навряд чи можна віднести до нового інтелектуальному інтер'єру офісу leaf office, який розробив український дизайнер Андрій Дмитрієв.
leaf office - натуруалістичний дизайн офісу, в бетонному місті. Фото 1
"Створюючи свої проекти, я прагну, щоб кожен з них був унікальним, але, всіх їх об'єднювало щось спільне, щоб всі вони доповнювали один одного. Проектуючи даний офіс, ми експериментували з колірною гамою і матеріалами, перепробували всі кольори і відтінки, які підходили під заданий формат. Почавши від квітів, які створюють осінній настрій і, закінчуючи яскравими весняними фарбами, ми все ж зупинилися десь посередині. Основним матеріалом обробки leaf office був обраний KRION від Porcelanosa, який, незважаючи на схожі властивості з DupontCorrian, все ж здався нам більш відповідним", - говорить Андрій.
leaf office - натуруалістичний дизайн офісу, в бетонному місті. Фото 2
У цьому інтер'єрі гармонійно поєднуються убранізм і натуралізм. Приємний зелений колір, декоративні ніші, стилізовані під стільники, підставка у формі дерева - все це покликане перевести природу на мову, зрозумілу сучасному бетонному місту.
leaf office - натуруалістичний дизайн офісу, в бетонному місті. Фото 3
Окремої уваги заслуговує офісні меблі, які були спеціально розроблена для даного інтер'єру. Комп'ютерні столи зі скошеним краєм створюють ілюзію леза, таким чином, що стільниця здається набагато тонше, ніж є насправді.
leaf office - натуруалістичний дизайн офісу, в бетонному місті. Фото 4
При розробці комп'ютерних цих столів Андрій сповідував актуальний в сучасному дизайні принцип мінімалізму - коли товщина предмета настільки мала, наскільки вона при цьому ще може залишатися міцною.
leaf office - натуруалістичний дизайн офісу, в бетонному місті. Фото 5
Невід'ємним атрибутом серії офісних столів стали торшери "geese stand lamp" з трьома світлодіодними лампами PowerLED. Для цих предметів освітлення в кожному комп'ютерному столі передбачено спеціальний отвір, з якого визирає верхня частина торшера, в той час, як його нижня частина закріплена на бетонній основі, яке надає світильнику стійкість.
leaf office - натуруалістичний дизайн офісу, в бетонному місті. Фото 6
Якщо уважно подивитися на стелю, то можна побачити, що весь він усіяний якимись дрібними дірочками. До всіх цих функціональних отворів підведені гофри кліматичного обладнання та динаміки.
leaf office - натуруалістичний дизайн офісу, в бетонному місті. Фото 7
Функціонально офіс розділене на дві частини - зона для роботи та презентаційна зона з великим екраном.
leaf office - натуруалістичний дизайн офісу, в бетонному місті. Фото 8