• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • LEGO Office - новий офіс компанії в Данії

LEGO Office - новий офіс компанії в Данії

LEGO Office - нова штаб-квартира компанії LEGO, розташована в місті Білунд (Данія), створена бути ідеальним місцем мобілізації та розвитку творчості працівників. Дизайнер Росан Бош (Rosan Bosch) наповнив офіс креативним простором з життєрадісними поєднаннями кольорів і оригінальними функціональними рішеннями.
LEGO Office - новий офіс компанії в Данії. Фото 1
LEGO Office - новий офіс компанії в Данії. Фото 2
Наповнений природнім сонячним світлом офіс є місцем, в якому люди відкрито і креативно взаємодіють між собою, а інноваційні ідеї народжуються просто «з повітря».
LEGO Office - новий офіс компанії в Данії. Фото 3
LEGO Office - новий офіс компанії в Данії. Фото 4
Неформальні зустрічі і обговорення проектів, на думку керівництва компанії-замовника, є найкращим робочим середовищем, для генерування нових рішень і взаємозв'язку, як всередині колективу, так і за його межами.
LEGO Office - новий офіс компанії в Данії. Фото 5
LEGO Office - новий офіс компанії в Данії. Фото 6
Екзотичні рослини, нетривіальні зони відпочинку та спілкування, комфортні робочі місця з зручними офісними кріслами та  функціональними комп'ютерними столами, конференційні кімнати, а також мікс численних найменувань продукції, яка випускається компанією Lego, безсумнівно, сприяють і розвитку іміджу всесвітньо відомої компанії.
LEGO Office - новий офіс компанії в Данії. Фото 7
По периметру офісу заховані, але так, щоб неодмінно звернути на себе увагу, вітрини з товарами, виробленими компанією, з тим, щоб надихати працівників на нові, ще більш неординарні інновації.
LEGO Office - новий офіс компанії в Данії. Фото 8
LEGO Office - новий офіс компанії в Данії. Фото 9