• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Лондонська штаб-квартира компанії Macquarie від американських архітекторів

Лондонська штаб-квартира компанії Macquarie від американських архітекторів

Американська архітектурна студія Clive Wilkinson Architects завершила роботу над проектом чудового лондонського офісу компанії Macquarie. Найбільший постачальник банківських інвестиційних послуг, зібрав всі свої підрозділи в одному офісі  у Великобританії, в новому Ropemaker Place.
Лондонська штаб-квартира компанії Macquarie від американських архітекторів. Фото 1
Масштабна штаб-квартира займає 20 207 квадратних метрів, розподілених на шести поверхах 20-поверхової будівлі LEED Platinum building, побудованого за проектом відомої архітектурної студії Arup Associates.
Лондонська штаб-квартира компанії Macquarie від американських архітекторів. Фото 2
Задуми, взяті з загального архітектурного задуму командою фахівців з Clive Wilkinson Architects, взаємодіють з їх власними новаторськими рішеннями і формують відкритий простір, відповідне актуальною на сьогоднішній день світової тенденції прозорості банківської сфери. Незважаючи на креативність, нові офісні простори виглядають досить збалансовано, чергуючись з традиційними і ефективними нормами, встановленими для формування раціонального середовища банківської сфери.
Лондонська штаб-квартира компанії Macquarie від американських архітекторів. Фото 3
Красиві відкриті простори банківської установи створюють відчуття простоти і раціоналізму. Однак розумне використання яскравих кольорів, в поєднанні з білосніжним контекстом і ефектною графікою, дає відвідувачам почуття захоплення і свята.
Лондонська штаб-квартира компанії Macquarie від американських архітекторів. Фото 4
Центральною частиною простору і його скульптурно-координаційним центром є відкритий демократичний атріум з яскраво-червоною сходами, яка створює вражаючий шлях від одного рівня до іншого. Престиж і конфіденційність проявляються в більш відокремлених зонах, обладнаних перегородками, графікою та іншими візуальними натяками. У верхньому рівні, де розташована приймальня та кабінети, з'являється вишукані офісні меблі. Так, наприклад, традиційний зал засідань обладнаний стільцями і великим робочим столом, виготовленими з використанням благородної деревини волоського горіха.
Лондонська штаб-квартира компанії Macquarie від американських архітекторів. Фото 5