• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Нова штаб-квартира Google / You Tube в Лос-Анджелесі

Нова штаб-квартира Google / You Tube в Лос-Анджелесі

Зовсім недавно Лос-Анджелес (США) отримав нову штаб-квартиру, в якій розмістились офіси Google і You Tube. Нове приміщення розташоване прямо в Беверлі-Хілз.
Нова штаб-квартира Google / You Tube в Лос-Анджелесі. Фото 1
Нова штаб-квартира Google / You Tube в Лос-Анджелесі. Фото 2
Креативні, але цілком лаконічні інтер'єри Google / You Tube розробила американська архітектурна студія HLW. Тут прекрасно поєдналися атрибути робочої зони, наповненої просторими комп'ютерними столами і комфортними офісними кріслами та зони відпочинку, де можна зіграти в більярд, чи просто посидіти в зручному стільці в соціальній зоні.
Нова штаб-квартира Google / You Tube в Лос-Анджелесі. Фото 3
Нова штаб-квартира Google / You Tube в Лос-Анджелесі. Фото 4
Продовжуючи тенденції барвистого творчого простору, властивого офісам Google, нова штаб-квартира забезпечує емоційний заряд для плідної роботи і результативного відпочинку свого персоналу.
Нова штаб-квартира Google / You Tube в Лос-Анджелесі. Фото 5
Відносно проста кольорова палітра є прекрасним збірним фоном для яскравих плям, підтримуючи психологічний комфорт під час всього робочого дня.
Нова штаб-квартира Google / You Tube в Лос-Анджелесі. Фото 6
Проте залишені на увазі промислові елементи і технічні вузли, традиційні для лофт-простору офісів Google, та ергономічні офісні крісла і комп'ютерні столи налаштовують на роботу і не дають заснути в майже домашньому затишку.
Нова штаб-квартира Google / You Tube в Лос-Анджелесі. Фото 7
Нова штаб-квартира Google / You Tube в Лос-Анджелесі. Фото 8