• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Нові моделі крісел для кухні та кафе

Нові моделі крісел для кухні та кафе

Що може зробити Вашу кухню комфотнішою а інтер'єр улюбленого кафе яскравішим? Можливо, це нові зручні та непересічні стільці?

Для цього щоб Ви переконалися чи це так, представляємо до Вашого огляду нові моделі крісел для кухні, кафе, бару від компанії Новий Стиль.

Перший серед претидентів - яскравий та симпатичний Palermo. Основною перевагою даного стільчика є м'який валик під спину. Окрім того - оригінальна форма стільця, яскраві матеріали оббивки допоможуть зробити інтер'єр кухні або кафе ще цікавішим.
Нові моделі крісел для кухні та кафе. Фото 1

Наступна модель стільця - елегантний Fast Time. Зручна м'яка спинка, класична форма стільця, стійка рама каркасу. З Новим стільцем  Fast Time - час лине непомітно.
Нові моделі крісел для кухні та кафе. Фото 2

Якщо ж Ви полюбляєте комфорт, можливо Вам до вподоби буде крісло Тайлер. Висока комфортна спинка, широке сидіння, класичні форми, - з усім цим новий стілець TAILER зробить Ваш відпочинок комфортнішим, інтер'єр - сучаснішим, а трапезу - приємнішою.
Нові моделі крісел для кухні та кафе. Фото 3

І, на завершення, ще одна нова модель - зручний стілець із високою м'якою синкою Vulkano plus. Вулкано - зовсім не тому, що цей стілець є таким вибухонебезпечним, хоч на кухні інколи і буває дуже гаряче, це просто яскрава назва для яскравого стільця.
Нові моделі крісел для кухні та кафе. Фото 4

Сподіваємось, Вам сподобалися наші новинки, і щось для себе Ви таки оберете, як що ж ні, слідкуйте за поновленнями, і шукайте свій ідеальний стілець на нашому сайті ;)