• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Новий офіс Avast в Чехії

Новий офіс Avast в Чехії

Компанія AVAST Software, виробник одного з найбільш популярніших виробників антивірусного програмного забезпечення для персональних компютерів і мобільних пристроїв, нещодавно переїхала в нову штаб-квартиру, розташовані у будівлі підприємства “Офісний центр в Празі”, який знаходиться в Чехії. 
Щоб відсвяткувати переїзд в новий офіс, Avast організував святковий захід зі спеціальним гостем, колишнім чемпіоном світу з шахів Гаррі Каспаровим.
Новий офіс Avast в Чехії. Фото 1
Новий офіс спроектований в кращих традиціях Кремнієвої долини. 
Займає площу 15000 квадратних метрів і, на даний момент, знаходиться на семи поверхах. Сумарно в офісі є 45 конференц-залів, в яких працівники Avast можуть зібратись разом, щоб виробити стратегію і співпрацювати.
Новий офіс Avast в Чехії. Фото 2
Для співробітників також є кафе, в стилі Силіконової долини, в якому, з самого ранку до пізнього вечора, безкоштовно подають вишукані страви. В кафе багато простору, і в невимушеній атмосфері відбуваються зустрічі між співробітниками, які як правило не можуть сидіти разом.
Новий офіс Avast в Чехії. Фото 3
Новий офіс Avast в Чехії. Фото 4
Також в офісі компанії Avast є фітнес центр, в якому співробітники можуть безкоштовно займатись спортом.
Окрім того в офісі є багато інших кімнат, де працівники можуть відпочити та познайомити з іншими співробітниками компанії. Наприклад басейн, кімната з гамаками чи гольф-симулятором чи міні кіно-театром.
Новий офіс Avast в Чехії. Фото 5
Новий офіс Avast в Чехії. Фото 6
Новий офіс Avast в Чехії. Фото 7