• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс BATES 141 в Джакарті

Офіс BATES 141 в Джакарті

Псевдоіндустріальна штаб-квартира рекламного агентства Bates 141 в будівлі сучасного офісного центру.
Офіс BATES 141 в Джакарті. Фото 1
Зазвичай офіси в промисловому стилі робили в приміщеннях колишніх заводів. Проте останнім часом попит на покинуті фабрики настільки зріс, що їх залишилося значно менше, ніж претендентів на індустріальне приміщення для офісу. У таких умовах архітектори змушені йти на хитрощі, щоб зробити проект «лофт-офісу».
Офіс BATES 141 в Джакарті. Фото 2
Для компанії Bates 141 студія M Moser Associates вирішила відтворити атмосферу лофта в будівлі без індустріального минулого. За основу вони взяли порожній простір площею близько 546 кв. м у вежі Sentral Senyan III в Джакарті. Індустріального ефекту вдалося досягнути за рахунок використання традиційних «зовнішніх» матеріалів у внутрішньому оформленні: цеглин, скла й оголених комунікацій.
Офіс BATES 141 в Джакарті. Фото 3
Робота в рекламному агентстві вимагає постійної комунікації між співробітниками. Відповідно, простір організовано так, щоб усі ідеї можна було тут же розглянути і обговорити в команді. Для цього співробітники можуть скористатися розміщеною біля кожного робочого місця скляною стіною, яка за сумісництвом є поверхнею для записів.
Офіс BATES 141 в Джакарті. Фото 4
M Moser Associates прагнули спроектувати робоче середовище, яке можна легко модифікувати відповідно до потреб офісу. Зонування приміщень здійснюється за допомогою скляних стін або розсувних дверей. Зазвичай перегородки знаходяться у відкритому положенні, створюючи єдиний простір робочої зони.

Для працівників спроектували просторі комп'ютерні столи та зручні ергономічні офісні крісла.
Офіс BATES 141 в Джакарті. Фото 5