• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс Google. Тель-Авів.

Офіс Google. Тель-Авів.

Наприкінці грудня 2012 фахівці архітектурного офісу Camenzind Evolution завершили облаштування нового офісу компанії Google в Тель-Авіві.
Офіс Google. Тель-Авів.. Фото 1
У співпраці зі студією Yaron Tal, архітектори перетворили 8000 м ² (1-го по 8-й поверхи офісного центру Electra Tower) у простір, де мріє працювати кожен офісний працівник планети, оскільки ступінь комфорту і дизайнерського креативу тут зашкалюють.
Офіс Google. Тель-Авів.. Фото 2
Офіс Google. Тель-Авів.. Фото 3
Втім, створення сприятливих умов для продуктивної творчої роботи вже давно стало традицією команди Google, тому чергова штаб-квартира якщо і не зробила революцію у свідомості цікавих, то принаймні в черговий раз вдало підтвердила це правило.
Офіс Google. Тель-Авів.. Фото 4
Офіс Google. Тель-Авів.. Фото 5
Кожне робоче місце облаштоване просторим комп'ютерним столом і зручним ергномічним офісним кріслом
Офіс Google. Тель-Авів.. Фото 6
Офіс Google. Тель-Авів.. Фото 7
Та поза тим, на думку керівництва найбільшої digital-корпорації, творчий процес не може обмежуватися часом і місцем. Тобто, працівник не зобов'язаний генерувати креативні ідеї, будучи прикутим до власного робочого стола і комп'ютерного крісла. Безперервне спілкування та обмін творчими думками в будь-якому з куточків штаб-квартири (у переговорних, затишних зонах відпочинку, ресторанчиках, спортзалі) - ось запорука успіху і принцип організації офісного простору Google.
Офіс Google. Тель-Авів.. Фото 8
Офіс Google. Тель-Авів.. Фото 9
Офіс Google. Тель-Авів.. Фото 10
Офіс Google. Тель-Авів.. Фото 11
Офіс Google. Тель-Авів.. Фото 12