• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс компанії Adidas Group.

Офіс компанії Adidas Group.

Офіс компанії Adidas Group відкрився близько десяти років тому, і зараз займає 2 поверхи офісного будинку. Добиратися до роботи для співробітників компанії не проблема - вранці від метро їх забирають великі автобуси, а протягом дня, між офісом і метро, постійно курсують спеціальні маршрутки.
Офіс компанії Adidas Group.. Фото 1
Офіс компанії Adidas Group.. Фото 2
Близько трьох років тому в офісі почалася реконструкція за проектом власного відділу дизайну будівництва, яким треба було зробити так, щоб 700 співробітників відчували себе комфортно на своєму робочому місці. Крім робочого опенспейсного простору в офісі було облаштовано багато зон відпочинку (дві з яких розташовуються під куполами атріумів), міні-бар, кафе з відкритою терасою і декілька шоу-румів.
Офіс компанії Adidas Group.. Фото 3
Офіс компанії Adidas Group.. Фото 4
Офіс компанії Adidas Group.. Фото 5
Офіс компанії Adidas Group.. Фото 6
Офіс компанії Adidas Group.. Фото 7
Офіс компанії Adidas Group.. Фото 8
Так як переважна більшість співробітників люблять спорт, а багато хто має спортивні розряди, в офісному тренажерному залі щодня проводяться заняття з тренером, який особисто дає рекомендації і стежить за їх виконанням, а для тих, кому не до душі бігові доріжки й тренажери, в сусідньому залі регулярно проходять заняття з йоги і танців.
Офіс компанії Adidas Group.. Фото 9
Офіс компанії Adidas Group.. Фото 10