• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс компанії Adidas в Шанхаї

Офіс компанії Adidas в Шанхаї

Адідас — німецька компанія, один зі світових лідерів виробництва спортивних товарів, нещодавно відкрила новий офіс в Шанхаї (Китай).
Офіс компанії Adidas в Шанхаї. Фото 1
При проектуванні офісу, визначальним була цілісність дизайну та індивідуальні рішення для кожного куточку офісу, тому робочі місця та кімнати, в яких проходять зустрічі, оформлені з використанням гасел та зображень бренду. На думку дизайнерів, вони допомагають формувати командний дух та формують корпоративне середовище.
Офіс компанії Adidas в Шанхаї. Фото 2
Офіс компанії Adidas в Шанхаї. Фото 3
Відвідувачі можуть побачити робочі місця, які оформлені в стилях певних ліній бренду. А великі виставкові зали, присвячені кожному бренду, спроектовані як макети магазинів, що зручно використовувати для тренінгів. 
Офіс компанії Adidas в Шанхаї. Фото 4
Офіс компанії Adidas в Шанхаї. Фото 5
Офіс компанії Adidas в Шанхаї. Фото 6
Тематичні кімнати для зустрічей та робочі зони, побудовані відповідно до потреб працівників, вони  облаштовані просторими робочими столами та зручними офісними кріслами, та попри це, зберігають загальну концепцію команди і спортивний дух Adidas.
Офіс компанії Adidas в Шанхаї. Фото 7
Типові офісні зони ретельно збалансовані спільним простором для інтеграції команд, щоб підвищити рівень взаємодії працівників.
Офіс компанії Adidas в Шанхаї. Фото 8