• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс компанії Apple

Офіс компанії Apple

1 Infinite Loop, Купертіно, Каліфорнія, США. Ця адреса дорога кожному шанувальнику компанії Apple. Саме тут народжуються чудові продукти, які прикрашають наше життя. 
Офіс компанії Apple. Фото 1
Входячи в головну будівлю кампусу, ми попадаємо у великий і просторий атріум, де вас привітає адміністратор біля столу рецепшина. Атріум пропонує яскраве природне освітлення, і його відділи з'єднуються між собою пішохідними мостами.
Офіс компанії Apple. Фото 2
Офіс компанії Apple. Фото 3
Атріум - це величезний центральний зал, який нагадує головний офіс компанії Pixar. Співробітники часто призначають тут зустрічі один одному.
Офіс компанії Apple. Фото 4
Також в атріумі постійно висить величезний банер, на якому відображається новітній і самий цінний продукт Apple.
Офіс компанії Apple. Фото 5
А ось приміщення великого атріума іншої будівлі кампусу Apple. Працівники розповідають, що керівництво часто запрошує популярних музикантів, які дають міні-концерти під час перерв на обід.
Офіс компанії Apple. Фото 6
Десь на просторах кампусу також є невеликий куточок, який виглядає як мініатюрний музей.
Офіс компанії Apple. Фото 7
На одній зі стін головного офісу Apple знаходиться стенд, де розміщені фотографії великих особистостей з рекламної кампанії Think Different, доповнені монологом «За тих, хто божевільний» (Here's to the Crazy Ones).
Офіс компанії Apple. Фото 8
Звичайно ж, деякі стіни коридорів прикрашені цитатами висловлювань Стіва
Офіс компанії Apple. Фото 9
І фотографіями засновника Apple
Офіс компанії Apple. Фото 10
А зараз подивимось в яких умовах працюють працівники Apple.
Офіс компанії Apple. Фото 11
Офіс компанії Apple. Фото 12
В кожного з них зручне офісне крісло і просторий комп'ютерний стіл, в яких, зазвичай тумбочка займає малу частину, часто є підвісні шафки і перегородки між столами.
Офіс компанії Apple. Фото 13
Як і будь-яка інша велика компанія, компанії Apple потрібно багато приміщень, де можуть зібратися співробітники кожного підрозділу, щоб обговорити нагальні питання. В таких кімнатах є конференційний стіл і багато офісних стільців.
Офіс компанії Apple. Фото 14
По всьому офісу знаходяться приміщення, в яких співробітники Apple можуть розслабитися, поспілкуватися, відпочити і в невимушеній атмосфері обговорити робочі моменти.
Офіс компанії Apple. Фото 15
Відмінна риса таких зон - зручні офісні дивани, довгі або крулі столи ну й звісно комфортні стільці.
Офіс компанії Apple. Фото 16
Якщо поглянути на вивіски, які прикрашають двері та стіни офісу Apple, то стає очевидно, що у дизайнерів компанії з почуттям гумору все гаразд.
Офіс компанії Apple. Фото 17