• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс компанії eBay

Офіс компанії eBay

Над оформленням офісу eBay працювали  архітектори Valerio Dewalt Train Associates. Спільно з дизайнерами компанії eBay вони хотіли впровадити абсолютно нові корпоративні стандарти для робочих місця співробітників. 
В основу оформлення інтер'єру лягли офісні меблі, які дозволяли команді eBay самостійно планувати розташування комп'ютерних столів, при необхідності змінюючи робочий простір між ними. 
Офіс компанії eBay. Фото 1
Офіс компанії eBay. Фото 2
Процес планування розпочався із опитування більше 5,000 співробітників з різних офісів eBay про те, яким вони б хотіли бачити офіс компанії і своє робоче місце
Офіс компанії eBay. Фото 3
За результаи опитування вирішили створити невеликі відкриті блоки для неформального спілкування. Так, поряд з вже існуючими конференц-залами з'явилося безліч інших блоків, кожен з яких має своє призначення.
Офіс компанії eBay. Фото 4
Офіс компанії eBay. Фото 5
В результаті такого планування значно покращилася взаємозв'язок між різними підрозділами, за рахунок оптимального розташування комп'ютерних столів вдалось збільшити щільність співробітників, причому не за рахунок комфорту.
Офіс компанії eBay. Фото 6
Яскравий і просторий офіс, та зручні столи і крісла створює загальний настрій, який найкращим чином позначається на продуктивності праці.
Офіс компанії eBay. Фото 7
Офіс компанії eBay. Фото 8
Офіс компанії eBay. Фото 9
Офіс компанії eBay. Фото 10
Офіс компанії eBay. Фото 11
Офіс компанії eBay. Фото 12