• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс компанії Icq

Офіс компанії Icq

Цього разу ми завітаємо в офіс ICQ - компанії, яка розробляє і підтримує однойменну програму обміну миттєвими повідомлення. Головна офісна будівля компанії ICQ понад 10 років знаходиться в Тель-Авіві, на вулиці Кирьят Атідім. Однак «будівля компанії» - це насправді невеликий і непримітний бізнес-центр, в якому компанія займає самий верхній (четвертий) поверх.
Офіс компанії Icq. Фото 1
Також в цьому ж будинку знаходяться офіси ще двох компанії - IBM і Harel Information Technologies. На цьому перелік "айтішників" в будівлі ніби як закінчується, хоча район дуже навіть високотехнологічний - майже в кожному сусідньому будинку знаходяться офіси відомих усім компанії, наприклад Nokia.
Офіс компанії Icq. Фото 2
Як і в більшості сучасних компаній, в ICQ все починається з рецепшна - усміхнена дівчина в оточенні кульок вітає вас своїм доброзичливим "велкам".
Офіс компанії Icq. Фото 3
До речі, в офісі багато кульок - можливо їх повісили до різдва, чи то за місяць до нового року ... чи то вони постійно там висять... - нижче побачимо, що по всьому офісу з них складено чимало логотипів "аськи". Як би там не було, майже відразу створилася святкова атмосфера - добре, якщо у них там завжди так.
Офіс компанії Icq. Фото 4
До слова, логотип ICQ можна зустріти просто скрізь, куди не глянь: на вікнах вхідних дверей і на ковроліні, на стінах і на плакатах, на кожному робочому столі, на ручках і блокнотах, на бейджиках і вивісках, на рюкзаках і майках - кругом!
Офіс компанії Icq. Фото 5
Офіс компанії Icq. Фото 6
Весь простір офісу розділене на два типи робочих місць: невеликі особисті робочі кабінети і опенспейси, розділених офісними перегородками. Досить типова офісна обстановка: великі компютерні столи і зручні офісні крісла. 
Офіс компанії Icq. Фото 7
Офіс компанії Icq. Фото 8
Офіс компанії Icq. Фото 9
На вході до кожного робочого місця є свій «бейджик» з ім'ям і посадою співробітника, а у деяких - ще й так звана "мезуза", спеціальна коробочка біля вхідних дверей, в якій знаходиться маленький сувій з молитвою. Втім, це не релігія, більше офісна культура.
Офіс компанії Icq. Фото 10
Офіс компанії Icq. Фото 11
Робочий день починається о 9:00 ранку і закінчується близько 7 години, але якщо є багато роботи - то працюють і до 12. 
Форма одягу вільна - враховуючи, що там завжди тепло, можна приходити хоч у шортах.
Офіс компанії Icq. Фото 12
Всього в офісі працює близько 90 осіб, третина з яких - дівчата. 
Офіс компанії Icq. Фото 13
Офіс компанії Icq. Фото 14