• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс компанії Skype в Пало-Альто

Офіс компанії Skype в Пало-Альто

Коли Skype оголосив тендер на розробку нового офісу компанії, претендентів було багато. Та найкращу пропозицію надала архітектурна компанія Blitz Architecture.
Саме вони запропонували рішення про розміщення всіх робочих зон по периметру приміщення. Між робочими зонами немає перегородок, і це створює відчуття простору, а робочі зони складаються з просторих комп'ютерних столів з перегородками та офісного крісла. Центральний простір став зоною відпочинку: тут розташувалися місця відпочинку та переговорів.
Офіс компанії Skype в Пало-Альто. Фото 1
Офіс компанії Skype в Пало-Альто. Фото 2
Офіс компанії Skype в Пало-Альто. Фото 3
При цьому, неможливо виділити одного конкретного напрямку дизайну для цього величезного простору. Мабуть, Blitz став переможцем ще й тому, що запропонував різноманіття дизайну офісу. Частина приміщень створена максимально просторими і світлими, частини має яскраво вираженим якийсь елемент, наприклад стіну певного кольору, яка концентрує на собі всю увагу. Для прикладу, тут є окрема зона, повністю оброблена деревом, є стандартні переговорні, зелений при цьому став кольором, об'єднуючим всі зони. 
Офіс компанії Skype в Пало-Альто. Фото 4
Офіс компанії Skype в Пало-Альто. Фото 5
В цілому, проект був досить складним для втілення - мова йшла не про будівництво офіса з нуля, а про реставрацію великої складського приміщення. Ідеєю інтер'єру стала фраза «Якщо Скайп полегшує комунікацію, то офіс компанії повинен робити те ж саме». Так з'явилися мобільні дошки для заміток і нарад, дошки для маркера і фліпчарти, а так само спеціальні кріплення на стелі, які іноді перетворюють його в парус - для більшого натхнення.
Офіс компанії Skype в Пало-Альто. Фото 6
Офіс компанії Skype в Пало-Альто. Фото 7