• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс майбутнього за версією Microsoft

Офіс майбутнього за версією Microsoft

Враховуючи зміни оновлення у сфері комп'ютерних технологій, сучасні розробки корпорація Microsoft адаптує під прогнозні тенденції майбутнього ринку. Перевірений часом принцип роботи компанія активно використовує не тільки в основній сфері діяльності, але в інтер'єрі власного офісу.
Офіс майбутнього за версією Microsoft. Фото 1
Кампус Microsoft в Редмонді створювався як офіс майбутнього. Завдання архітекторів бюро Studio O + A полягало в тому, щоб спроектувати офісний простір, який буде виглядати сучасним і в наступні 15 років. «Нестаріючий» дизайн інтер'єру повинен бути наскільки універсальним, настільки і функціональним для роботи різних підрозділів .
Офіс майбутнього за версією Microsoft. Фото 2
Офіс майбутнього за версією Microsoft. Фото 3
Головну тематику інтер'єру продиктувала історія перебування Microsoft на північному заході тихоокеанського узбережжя США. Через матеріали обробки і елементи декору дизайнери Studio O + A обіграли в офісному просторі пишні лісові околиці.
Офіс майбутнього за версією Microsoft. Фото 4
Робочі столи повинні бути зручними як зараз, так і через 15 років. Тому комп'ютерні столи були спроектовані легкими і просторими. А також кожне таке робоче місце обладнане зручним ергономічним офісним кріслом.
Офіс майбутнього за версією Microsoft. Фото 5
Для підвищення продуктивності було створено кілька типів робочих зон. У відповідності з завданнями, співробітники можуть розміститися за класичним робочим місцем в боксі, який дозволяє максимально сконцентруватися на проекті або в студії, призначеної для колективної роботи. 
Крім того, офіс має кілька конференц-залів, орієнтованими на формальні і неформальні зустрічі.
Офіс майбутнього за версією Microsoft. Фото 6
Роблячи ставку на «зелений» транспорт, в офісі обладнали велосипедний гараж. Співробітники компанії можуть як припаркувати тут свій велосипед, так і взяти його в оренду. 
Паркінг для велосипедів об'єднаний з зоною для відпочинку та місцевої кав'ярнею.
Офіс майбутнього за версією Microsoft. Фото 7