• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс Mozilla Factory в Японії

Офіс Mozilla Factory в Японії

Організація Mozilla Foundation відома всьому світу, як фірма - борець за відкритий програмний код. Ідею “open source” компанія намагається просувати і розвивати у всіх своїх проектах. До недавнього часу розробки стосувалися лише віртуального середовища.
Офіс Mozilla Factory в Японії. Фото 1

Концепцію open source в офісі Mozilla Factory в Японії адаптували до дизайну інтер'єру офісу і робочих місць. Компанія обійшлася без оригінальних дизайнерських рішень та новомодних офісних фішок, наприклад гірок і гойдалок на робочих місцях, чи саду в центрі офісу. Весь акцент зроблений на те, що подібний офіс може відтворити будь-яка компанія світу. Для цього достатньо завантажити проект офісу і креслення предметів інтер'єру, викладених у відкритий доступ.
Офіс Mozilla Factory в Японії. Фото 2
Офіс Mozilla Factory в Японії. Фото 3
Плануванням офісу і розробкою предметів офісних меблів, а насамперед комп’ютерних столів та офісних крісел, займалася студія Nosigner. Дизайнери майстерні підбирали такі будівельні матеріали, які коштують недорого і при цьому їх легко знайти в магазинах. Робочий простір збирали з кутових модулів, палетів, панелей з полікарбонату і дерева.
Офіс Mozilla Factory в Японії. Фото 4
Офіс Mozilla Factory в Японії. Фото 5
З урахуванням того, що офіс можна буде клонувати, інтер'єр залишили в рамках мінімалізму. Ще однією ілюстрацією демократичного підходу став open space. При необхідності відкритий простір можна зонувати на невеликі зони, змінивши положення мобільних перегородок чи комп’ютерних столів та офісних шаф.
Офіс Mozilla Factory в Японії. Фото 6