• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс мрії: Робота в компанії Google

Офіс мрії: Робота в компанії Google

Компанія Google була заснована в Каліфорнії в січні 1996 року, як дослідницький проект Ларрі Пейдж і Сергій Брін, коли вони обоє навчалися в аспірантурі Стенфордського університету.

Зараз Google- це один з найбільш впізнаваних брендів у світі. Компанія керує більш ніж мільйоном серверів у центрах обробки даних по всьому світу, і обробляє більше одного мільярда пошукових запитів і двадцяти чотирьох петабайт користувацьких даних щодня, приносячи своїм власникам неймовірний прибуток. Частина цих доходів вкладається в створення максимально комфортних і приємних умов праці, про які кожен працівник може тільки мріяти.
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 1
Дошки для серфінгу в офісі компанії «Google» в Санта-Моніці, штат Каліфорнія. Google Inc. - Американська транснаціональна публічна корпорація, що інвестує в інтернет-пошук, хмарні обчислення і рекламні технології.
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 2
Співробітники під час обідньої перерви відпочивають на сонці біля штаб-квартири компанії в Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія. Штаб-квартира Google носить назву "Googleplex" і розташовується на території знаменитої «Кремнієвої долини».
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 3
Співробітники вибирають страви в одному з п'ятнадцяти кафе, розташованих на території штаб-квартири компанії в Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія. Харчування для співробітників компанії - безкоштовне.
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 4
Співробітники компанії в "ігровій кімнаті", де вони можуть провести час граючи в пінг-понг або снукер, або займаючись на тренажерах. У 2011 році Google була визнана компанією з найкращою репутацією у США, випередивши Microsoft, Sony та інші компанії
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 5
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 6
Плавальний басейн, біля якого постійно чергує рятувальник. 
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 7
Співробітник зі своєю собакою в своєму кабінет. Знімок зроблений в штаб-квартирі компанії. Перші чотири будівлі комплексу "Googleplex" були спочатку побудовані для компанії Silicon Graphics в 1997 році; в 2003 році Google взяв їх в оренду, а в 2006 викупив разом з іншою власністю Silicon Graphics (загальна вартість угоди склала 319 мільйонів доларів).
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 8
Співробітник компанії «Google» дрімає в спеціальній "капсулі", яка блокує світло і звук.
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 9
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 10
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 11
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 12
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 13
Офіс мрії: Робота в компанії Google. Фото 14