• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс Ogilvy & Mather з атмосферою спа-салону в діловому центрі столиці Індонезії

Офіс Ogilvy & Mather з атмосферою спа-салону в діловому центрі столиці Індонезії

До недавнього часу офіси компанії Ogilvy & Mather були розкидані в різних місцях Джакарти. Для зручності співпраці працівників, а також для більш продуктивної взаємодії із замовниками, було вирішено всі філії об'єднати під одним дахом. Нова штаб-квартира Ogilvy & Mather зайняла два поверхи в офісному центрі Sentral Senayan III, розташованому в діловому районі столиці Індонезії.
Офіс Ogilvy & Mather з атмосферою спа-салону в діловому центрі столиці Індонезії. Фото 1
Архітектори M Moser Associates створили для офісу підкреслено спокійну і утихомирену атмосферу, на відміну від хаотичного і напруженого ритму столиці. Стрес і напруження, отримане за час поїздки до офісу, повинні нівелюватися інтер'єром робочого простору.
Офіс Ogilvy & Mather з атмосферою спа-салону в діловому центрі столиці Індонезії. Фото 2
Концепцію класичного офісу архітектори об'єднали з елементами інтер'єру спа. 
Офіс Ogilvy & Mather з атмосферою спа-салону в діловому центрі столиці Індонезії. Фото 3
За основу був узятий мінімалізм, строгість якого пом'якшили натуральними матеріалами і природними текстурами. Баланс двох різних стилів визначає характер приміщення: якщо рецепцію можна легко переплутати з рецепцією спа-центру, то в конференц-залі практично спартанська атмосфера. Такий контраст дозволяє налаштуватися на роботу або ж навпаки - повністю зануритися в атмосферу релаксу.
Офіс Ogilvy & Mather з атмосферою спа-салону в діловому центрі столиці Індонезії. Фото 4
З погляду планування офіс розбитий на робочу зону формату open space, де в великих кімнатах, без перегородок, де в кожного працівника є просторий комп'ютерний стіл та зручне офісне крісло. 
Офіс Ogilvy & Mather з атмосферою спа-салону в діловому центрі столиці Індонезії. Фото 5
Офіс Ogilvy & Mather з атмосферою спа-салону в діловому центрі столиці Індонезії. Фото 6
Окрім цього в офісі є багатофункціональна область, яка виконує роль, як майданчики для відпочинку, так і простору для обговорень. Тут співробітники можуть перекусити в кафе-вітальні, спільно попрацювати над проектом в «альтанці» або розслабитися на офісних диванах вздовж вікон, відокремлених від загального простору шторами. 
Офіс Ogilvy & Mather з атмосферою спа-салону в діловому центрі столиці Індонезії. Фото 7
У приміщення-хамелеон ведуть сходи, в яких з одного боку облаштована гірка для спуску, а з іншого - сходи, на яких також можна відпочивати.
Офіс Ogilvy & Mather з атмосферою спа-салону в діловому центрі столиці Індонезії. Фото 8