• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара

Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара

Використовуючи прості прийоми архітектури та дизайну, майстри студії Ezzo Design можуть перетворити нічим не примітний інтер'єр у виразний простір. 
В офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара основою дизайну стала контрастна гра стилів і, на перший погляд, несумісних речей. Внести розмаїтість у пересічний open space допомогли дерев'яні європіддони і старі дорожні сумки.
Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара. Фото 1
Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара. Фото 2
Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара. Фото 3
Зібрати таке різноманіття дизайнерських фрагментів у цілісний офіс дозволило єдине колоритне і стильне рішення. Відчуття дисонансу могли внести лише зібрані «по всіх кутках» зовсім неофісні предмети. Але розміщуючи в офісі різнопланову атрибуту, дизайнери з Ezzo Design використали популярний дизайнерський пілхід - реінкарнацію старих речей. З легкої руки дизайнерів дерев'яні палети для транспортування вантажів перетворилися в робочі комп’ютерні столи і дивани для відпочинку, а елемент кухонного начиння - в ​​оригінальні абажури .
Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара. Фото 4
Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара. Фото 5
Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара. Фото 6
Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара. Фото 7
Грубі елементи промислового дизайну - бетон і відкриті перекриття - пом'якшує дерев'яне оздоблення. У поєднанні з авторськими меблями робоча група нагадує творчу майстерню. Промисловий вентилятор або дерев'яний ящик вписалися в простір так, що вони виглядають як абсолютно звичайні предмети інтер'єру чи офісні меблі, не перетягуючи уваги на себе. Налаштуватися на роботу можна тут же - на шкіряному дивані або місцях для відпочинку, які складаються з крісла і підлогової лампи.
Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара. Фото 8
Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара. Фото 9
Дизайнери не обмежилися однією лише офісної кухнею і обладнали цілу відпочинкову зону з власним кінотеатром і барною стійкою. До традиційного набору меблів з крісел і диванів додали пуфи з дорожніх сумок і столи з валіз . Простір над сходами вирішили використовувати з користю і розтягнули у вільному «кутку» плетений гамак, на якому співробітники компанії люблять медитувати, інколи навіть з своїм комп'ютером.
Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара. Фото 10
Офісі веб-розробника e-spres-oh в місті Тімішоара. Фото 11