• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіси журналів і газет

Офіси журналів і газет

Ми багато пишемо про офіси провідних ІТ компаній, а в яких офісах працюють журналісти? 
Зазвичай вони не відрізняються новизною і оригінальністю дизайну. Але є винятки, сьогодні спробуємо розповісти про кілька компаній, які мають цікавий дизайн дизайном, а не просто ряд завалених паперами та оргтехнікою комп'ютерних столів і традиційних офісних крісел, єдиною прикрасою яких є обкладинки журналістів. 
Офіси журналів і газет. Фото 1
В першому офісі, газети F5, високі стелі, великі вікна, цегляні стіни і неприкриті комунікації. Співробітники, що закономірно для такого роду офісів, працюють в опенспейсах, тобто великих приміщеннях, умовно розділених невисокими перегородками, офісними шафами, горщиком з фікусом і інших офісним приладдям.
Офіси журналів і газет. Фото 2
Скляні двері ведуть в лофт-простір редакції, де відвідувачів зустрічає металева стійка рецепшн в мінімалістичному стилі. Зліва стоїть вішалка і стійка з випусками газет.
Офіси журналів і газет. Фото 3
Офіси журналів і газет. Фото 4
Єдиний простір з високими стелями гармонійно заповнений комп'ютерними столами, які розмежовують приміщення на робочі зони. Всі робочі столи просторі і кутові, тому в працівників досить робочого місця. Офісні стільці, зазвичай червоного кольору.
Офіси журналів і газет. Фото 5
Редакція має безліч оригінальних об'єктів для натхнення, наприклад справжнє дерево або графіті на стіні.
Офіси журналів і газет. Фото 6
Замість їдальні або кухні тут працює кафе.
Офіси журналів і газет. Фото 7

Інша видавнича компанія зайняла одну будівлю на території заводу і 2 поверхи в сусідньому будинку. Між собою будівлі з'єднані скляним переходом.
Офіси журналів і газет. Фото 8
Співробітникам тут настільки затишно, що вони ходять босоніж.
Офіси журналів і газет. Фото 9
Тут також співробітники працюють в опенспейсах, які було вирішено розділити прозорими кольоровими перегородками, які створюють льодяниково-казковий настрій. Цегляні стіни залишилися необробленими. Дизайнери прагнули створити тут домашню атмосферу за допомогою візерункових шпалер, килимів і цікавою затишних меблів.
Офіси журналів і газет. Фото 10
Офіси журналів і газет. Фото 11
Офіси журналів і газет. Фото 12