• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Перегони на офісних кріслах

Перегони на офісних кріслах

Ці смішні і водночас екстремальні змагання на офісних стільцях почали проводилися в 2008, але тепер вони стали витонченішими. Учасники почали приділяти більше уваги декоративній складовій стільців, а не тільки зміцненню рам і коліс, як раніше...
 
Перегони на офісних кріслах. Фото 1
Варто зауважити, що деяким учасникам вдалося досягти доволі високої швидкості в 33 кілометри на годину, що може вважатися своєрідним рекордом «перегонів на офісних стільцях». 
Перегони на офісних кріслах. Фото 2
П'єр Феллер з Люксембургу зумів проїхати дистанцію в 200 метрів всього за 26,95 секунд. Його «лежача» техніка викликала справжню сенсацію. 
У цих перегонах існують суворі правила: учасники можуть поставити на своє офісне крісло нові колеса, забезпечити їх додатковими ручками, але не можна встановлювати двигуни будь-якої, навіть найменшої потужності. Судді перевіряють кожне крісло.
Перегони на офісних кріслах. Фото 3
Важливу роль відіграє техніка безпеки - всі учасники повинні про це подбати заздалегідь, адже падіння трапляються досить часто, щоб не сказати дуже часто. Учасникам видаються шоломи і наколінники, але зазвичай вони приходять на змагання з своїми засобами безпеки, розмальованими в стилі свого офісного крісла.
Перегони на офісних кріслах. Фото 4