• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Пивна штаб-квартира Heineken в Нью - Йорку

Пивна штаб-квартира Heineken в Нью - Йорку

Офіс сучасного пивовара - бетон, скло, стіни з пляшок і алюмінієва обшивка.
Пивна штаб-квартира Heineken в Нью - Йорку. Фото 1
Причиною для переробки штаб -квартири Heineken в Нью - Йорку стала невідповідність інтер'єру та філософії бренду. Колишній офіс недостатньо відображав корпоративний дух - в оновленому просторі такої проблеми стояти не буде. 
Пивна штаб-квартира Heineken в Нью - Йорку. Фото 2
Новий офіс облаштоваий зручними робочими місцями. В кожного співробітника компанії великий просторий комп'ютерний стіл і ергономічне офісне крісло. Перевагу надали офісним кріслам з вигнутою спинкою, яка повторю вигин спини і забезпечує зручне сидіння в кріслі, а також виконанні офісного крісла в тканині, яка дозволяє повітрю легко циркулювати і не запотівати спині
Пивна штаб-квартира Heineken в Нью - Йорку. Фото 3
Пивна штаб-квартира Heineken в Нью - Йорку. Фото 4
Пивна штаб-квартира Heineken в Нью - Йорку. Фото 5

Як і в інших офісах компанії, стилістичне рішення нової штаб-квартири побудовано на основі пивного креативу, в якому такі предмети, як пляшки - невід'ємна частина інтер'єру.
Пивна штаб-квартира Heineken в Нью - Йорку. Фото 6
Офіційну обстановку і прораховану ергономіку оживили вставками з елементів фірмового стилю. Вхідну групу доповнюють світлові лайтбокси з архівною рекламою, яка демонструє історію розвитку компанії. Світильники в зонах для відпочинку повторюють обриси корпоративного логотипу. 
Пивна штаб-квартира Heineken в Нью - Йорку. Фото 7
Елементом декору в робочій зоні виступає холодильник з пивом. Між конференц - залами і робочою зоною дизайнери вписали справжній бар на 25 місць.
Пивна штаб-квартира Heineken в Нью - Йорку. Фото 8
Кульмінація задуму - стіна біля ліфта, оформлена порожніми пляшками Heineken. Щоб «корпоративний» декоративний елемент не залишився непоміченим, під пляшки вмонтували підсвічування.
Пивна штаб-квартира Heineken в Нью - Йорку. Фото 9