Сума
0грн
Кількість
0
  • Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Робота за комп’ютерним столом стоячи

Робота за комп’ютерним столом стоячи

19 Лют 2016 09:01

Коли нам кажуть «офісний співробітник» - ми уявляємо офісного працівника, який цілий день сидить в офісному кріслі за комп’ютерним столом. Адже й справді, більше частину офісної роботи можна вирішити, не встаючи з-за робочого столу.
Робота за комп’ютерним столом стоячи

Та такий спосіб роботи за комп’ютерним столом негативно впливає на фізичний стан офісних працівників, провокуючи і посилюючи ожиріння і проблеми з серцем.

Проте, роботі сидячи в офісному кріслі, є альтернатива – все більше і більше офісних працівників починають працювати стоячи за робочими столами.

Так, наприклад, в компанії Facebook працює понад 300 співробітників, а в день надходить не менше однієї заявки на заміну сидячого робочого місця на стояче.
Робота за комп’ютерним столом стоячи

Більшість людей, які попробували працювати стоячи, кажуть що стають більш продуктивні, адже поки тіло відпочиває в зручному кріслі, спить і наш мозок.

Всього один з восьми робочих годин в день достатньо проводити на ногах, щоб поліпшити поставу і кровообіг, збільшити частоту серцебиття на 10 ударів в хвилину і, як наслідок, спалити додаткових  50 кілокалорій. 

Це, звичайно, план-мінімум, бо ще можна сходами замість ліфта, стояти, а не сидіти в громадському транспорті, їздити на велосипеді, а не на особистому автомобілі.