• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • "Розкреслений, розрізаний, заклеєний і відміряний" лондонський офіс.

"Розкреслений, розрізаний, заклеєний і відміряний" лондонський офіс.

Яскраві та креативні ідеї знайти зовсім не складно - іноді вони, в буквальному сенсі, є навколо нас ... ну, або на нашому робочому столі! Потрібно всього лише розслабитися і з посмішкою уважно подивитися по сторонах. Саме це зробила творча команда з лондонської студії графічного дизайну Radford Wallis, яка розділила офісний простір, призначений для здачі в оренду, за допомогою самого звичайного канцелярського приладдя, збільшеного до гігантських розмірів.
Розкреслений, розрізаний, заклеєний і відміряний лондонський офіс.. Фото 1
Розкреслений, розрізаний, заклеєний і відміряний лондонський офіс.. Фото 2
Зовсім стандартний офіс Giant Office Supplies, розташований в Лондоні (Великобританія), був «розкреслений, розрізаний, заклеєний і відміряний» таким же простим і тривіальним, офісним способом.
Розкреслений, розрізаний, заклеєний і відміряний лондонський офіс.. Фото 3
Гігантські маркери, скотчі, ножиці й мірні рулетки замінили традиційні стіни, перегородки, вивіски і обмежувачі, розбивши приміщення на окремі кімнати, в яких розміщені комп'ютерні столи і офісні стільці.
Розкреслений, розрізаний, заклеєний і відміряний лондонський офіс.. Фото 4
Яскраві ідеї працівників з Radford Wallis привернули увагу і досягли основної мети - внести частку творчості в буденний офісний центр і створили креативний офісний простір, де гармонійно поєдналося офісне приладдя і робоче місце.
Розкреслений, розрізаний, заклеєний і відміряний лондонський офіс.. Фото 5