• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Штаб квартира DraugiemGroup - найбільшої латвійської IT компнаії

Штаб квартира DraugiemGroup - найбільшої латвійської IT компнаії

Проектам найбільшої латвійської IT групи DraugiemGroup властивий інноваційний підхід. Новий офіс компанії став лише наочним підтвердженням корпоративної філософії.
Штаб квартира DraugiemGroup - найбільшої латвійської IT компнаії. Фото 1
Штаб квартира DraugiemGroup - найбільшої латвійської IT компнаії. Фото 2
Це відчувається вже на вході: секретаря на рецепшені офісу замінили на сенсорну систему eSecretary, яка попереджає співробітників компанії про прибуття відвідувачів і гостей через смс.
Штаб квартира DraugiemGroup - найбільшої латвійської IT компнаії. Фото 3
Робочу зону збудували за принципом open space. Площа офісу і панорамні вікна надали простір для розсташування офісних меблів. Дизайнери не традиційно розмістили робочі столи, шаф та офісні крісла. Для цього вони використали складний дизайн, в якому комп'ютерні столи об'єднали в робочі станції і розподілили по всьому периметру офісного простору.
Штаб квартира DraugiemGroup - найбільшої латвійської IT компнаії. Фото 4
Інтер'єр офісу витриманий в монохромного сірій гаммі. Роль кольорових акцентів виконують рослини і одиночні предмети меблів.
Штаб квартира DraugiemGroup - найбільшої латвійської IT компнаії. Фото 5
Під зону відпочинку виділити одразу два місця. В залежності від сезону, співробітники можуть зробити перерву в спеціально відведеній кімнаті-бібліотеці з кріслами, або на відкритому майданчику на даху, обладнаного тентом, вуличними столиками і кріслами.
Штаб квартира DraugiemGroup - найбільшої латвійської IT компнаії. Фото 6
Штаб квартира DraugiemGroup - найбільшої латвійської IT компнаії. Фото 7