• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Штаб квартира Giant Pixel у Сан - Франциско

Штаб квартира Giant Pixel у Сан - Франциско

Неодмінною умовою інтер'єру в офісах IT -компаній є мінімалізм. 

Не бажаючи повторювати дизайни офісів інших ІТ компаній, свою першу штаб-квартиру фірма Giant Pixel, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення, спроектувала в абсолютно іншому стилі. Інтер'єр офісу базується на контрасті різних стилів та історичних епох із збереженням характерних особливостей оригінальної обробки будівлі. 
 
Штаб квартира Giant Pixel у Сан - Франциско. Фото 1
Для створення штаб-квартири Giant Pixel викупили стару будівлю, в якій колись розміщувалася друкарня, і запросили дизайнерів студії “Studio O + A”. «Історичний» інтер'єр став тією самою основою, яка задала загальну стилістику приміщень. Офісний простір вирішили вибудувати з використанням наявних площ.
Штаб квартира Giant Pixel у Сан - Франциско. Фото 2
 
Інше побажання замовника передбачало максимум функціональності при мінімальному бюджеті. Голі, бетонні стіни та відкриті дерев'яні балки стали дуже доречними. З одного боку, оригінальні архітектурні елементи будівлі не вимагали додаткових фінансових витрат. А з іншого, атмосферу того часу можна було органічно вплести в інтер'єр, додавши запропонованому ретро промислових відтінків.
 
Штаб квартира Giant Pixel у Сан - Франциско. Фото 3
Офіс розташувався на трьох поверхах будівлі. Перший поверх зайняв рецепшн і зона очікування. Конференц-зал, робочі місця і кабінки для відпочинку розмістили на другому поверсі. 
Штаб квартира Giant Pixel у Сан - Франциско. Фото 4
Робочу область відокремили сталевими листами, перфорованими під малюнок комп'ютерного коду. Для неї відвели багато місця, створивши, для працівників, просторі робочі місця, обладнані зручними комп’ютерними столами, зазвичай відритого типу, з приставними тумбочками. Це забезпечило мобільність кожного комп’ютерного стола і дозволило швидко модифікувати робочі місця. Щоб працівники відчували якомога менше втоми, були вибрані зручні і ергономічні офісні крісла.
Штаб квартира Giant Pixel у Сан - Франциско. Фото 5
Штаб квартира Giant Pixel у Сан - Франциско. Фото 6
Щоб співробітники відчували себе як вдома, в кінці поверху обладнали відпочинкову зону з підвісним каміном.
Штаб квартира Giant Pixel у Сан - Франциско. Фото 7
Обмінятися ідеями і просто побалакати за келихом чогось міцного, працівники Giant Pixel можуть у власному барі, розташованому в підвалі будівлі. У барі зібрана велика колекція віскі у дегустації якого беруть участь і клієнти компанії, і друзі співробітників.
Штаб квартира Giant Pixel у Сан - Франциско. Фото 8
Штаб квартира Giant Pixel у Сан - Франциско. Фото 9