• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Спростування міфів про універсальність прямокутного компютерного стола

Спростування міфів про універсальність прямокутного компютерного стола

Третину життя офісного працівника проходить на роботі і думки про те, як краще організувати робочий процес і робоче місце не є просто примхою. Однією з перешкод, для створення комфортного офісного простору, стали деякі меблеві міфи. І ми спробуємо їх спростувати.
Спростування міфів про універсальність прямокутного компютерного стола. Фото 1

Міф перший: процес сидіння може тільки погіршувати здоров'я.

Шкоду здоров'ю приносять будь-які тривалі неприродні положення тіла. Як правило, через скромну функціональність, звичайні офісні меблі не можуть бути пристосовані для потреб кожного працівника. Для того, щоб відповідати фізіологічним даними людини, ми виробляємо спеціальні офісні меблі - ергономічні, вони дозволяють кожному працівнику мати особистий простір, регульоване офісне крісло і комп'ютерний стіл. 

Міф другий: прямокутні робочі столи займають менше місця, ніж ергономічні. 

Для спростування цього міфа, ми провели наступне порівняння: було взято типове офісне приміщення площею 25 кв. м. Дизайнери розмістили в ньому спочатку прямокутні комп'ютерні столи, їх вмістилося 6, а потім ергономічні столи з тим ж робочим простором - їх вмістилось 7. Виграш в один стіл вдалося досягти за рахунок оригінальної форми робочого стола і можливості об'єднювати ергономічні столи в одну конструкцію.

Крім того, при новому плануванні робоча поверхня комп'ютерного стола стала більшою.
Спростування міфів про універсальність прямокутного компютерного стола. Фото 2

Міф третій: прямокутні комп'ютерні столи економлять площу. 

Якщо розглянути ситуацію на прикладі стандартного офісу Call-центру на 16 місць, то на макетах видно, що ергономічне планування зменшує необхідну площу офісу на 3 кв. м., а це економить гроші, які ви витрачаєте на орендну плату.
Спростування міфів про універсальність прямокутного компютерного стола. Фото 3
Спростування міфів про універсальність прямокутного компютерного стола. Фото 4