• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Центральний офіс IT-компанії Daum на острові Чеджу.

Центральний офіс IT-компанії Daum на острові Чеджу.

Штаб-квартира компанії Daum до останнього часу була розташовувалася в Сеулі. Але після декількох років перебування в місті, з щільністю населення вдвічі більше, ніж у Нью-Йорку, компанія вирішила перемістити свої офіси в «сільську місцевість». Для будівництва комплексу з 10 будівель був обраний острів Чеджу, відомий в першу чергу як туристичне місце. Реалізацію проекту довірили архітектурній фірмі Mass Studies.
Центральний офіс IT-компанії Daum на острові Чеджу.. Фото 1
Діловий центр на острові обіцяє стати свого роду Кремнієвою долиною в Кореї. Ідея проекту офісів на острові Чеджу полягає в тому, щоб відійти від шаблонної схеми вертикального розширення, яке використовується в міській забудові, і створити принципово нове робоче середовище, в побудові офісів горозинтального типу.
Центральний офіс IT-компанії Daum на острові Чеджу.. Фото 2
Центральний офіс IT-компанії Daum на острові Чеджу.. Фото 3
Daum Space - перша будівля майбутньої штаб-квартири Daum. Комплекс створюється як органічно зростаючий об'єкт. За задумом архітекторів конструкція - це систему структур, яку можна легко коригувати залежно від потреб компанії.
Центральний офіс IT-компанії Daum на острові Чеджу.. Фото 4
Центральний офіс IT-компанії Daum на острові Чеджу.. Фото 5
В якості основи взяли збірні залізобетонні модулі. Блоки встановлювали з урахуванням можливого розширення в майбутньому, причому комбінація модулів дозволяє наростити конструкцію як по вертикалі, так і по горизонталі. Модулі збирали подібно конструктору, формуючи склепіння або консольні стелі в межах відкритого простору.
Центральний офіс IT-компанії Daum на острові Чеджу.. Фото 6