• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Веселий офіс в Йоганнесбурзі

Веселий офіс в Йоганнесбурзі

Human.Kind рекламне агентство, засноване в Йоганнесбурзі, провінція Гаутенг (Південна Африка).
Нещодавно студія PPS переробила офісні приміщення агентства.
Веселий офіс в Йоганнесбурзі. Фото 1
Основною проблемою існуючого простору були темні і занадто сегментовані офіси кімнати, між якими було важко пересуватися. Враховуючи це, головною метою дизайнерів було зробити простір більш світлим і створити функціональний зв'язок між приміщеннями.
Веселий офіс в Йоганнесбурзі. Фото 2
Перемичка, покрита матеріалом аstroturf, проходить через зони, які з'єднують рецепшн з головним залом засідань, утворює лаву на рецепшені і в той же час маскує вхід в гостьовий санвузол.
Веселий офіс в Йоганнесбурзі. Фото 3
На рецепшені зображена карта Південної Африки, поділена на 9 провінцій, а також написані вітання на 11-ти її офіційних мовах. Колір вітання відповідає кольору провінції, в якій говорять на цій мові.
Веселий офіс в Йоганнесбурзі. Фото 4
Веселий офіс в Йоганнесбурзі. Фото 5
Бібліотека - конференц-зал розроблена таким чином, щоб створити багатофункціональний простір, в якому можна відпочити або провести нараду.
Веселий офіс в Йоганнесбурзі. Фото 6
Веселий офіс в Йоганнесбурзі. Фото 7
Нагорі розташовується другий зал засідань, в якому за рахунок кольору і фактури створюється відпочинковий настрій. Такі елементи інтер'єру, як офісні стільці і дамаські шпалери з малюнком, в поєднанні з яскравими квітами і дерев'яної фактурою стін, аstroturf і гладким бетоном створюють веселий і модний, але в той же час. цілісний офіс.
Веселий офіс в Йоганнесбурзі. Фото 8