• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Всередині офісу Meltwater в Сан-Франциско

Всередині офісу Meltwater в Сан-Франциско

Компанія Meltwater була заснована в 2001 році, в Норвегії і хоча на своїх початках винаймала чужий офіс з користованими меблями, та вже незабаром розширилася до 57 офісів по всьому світу зі штаб-квартирою в Сан-Франциско. 
Всередині офісу Meltwater в Сан-Франциско. Фото 1
Нещодавно компанія перенесла свою головний офіс в історичну будівлю, де розмістила частину свого нового колективу. Компанія поставила за мету створити елегантний сучасний офіс, який б поєднував в собі скандинавський сучасний дизайн з передовим, Сан-Франциським тех-індустріальним стилем.
Всередині офісу Meltwater в Сан-Франциско. Фото 2
Всередині офісу Meltwater в Сан-Франциско. Фото 3
Кожна зона в офісі відображає його відповідність навколишньому середовищу Норвегії через кольори, форми і оформлення. Наприклад на рецепшині - підвісні світильники нагадують кристали льоду і кутовий комп'ютерний стіл, візуально здається, ніби він вкритий шаром льоду. Області навколо роботи кафе оформлені візерунком, дивлячись на який складається враження існування тут водоспаду. 
Всередині офісу Meltwater в Сан-Франциско. Фото 4
Всередині офісу Meltwater в Сан-Франциско. Фото 5
Всередині офісу Meltwater в Сан-Франциско. Фото 6
В інженерній зоні використовується нерівний, зелений візерунок килима і багаторівневі стельові панелі, які зображують зелені зони сільськогосподарських земель у Норвегії.
Всередині офісу Meltwater в Сан-Франциско. Фото 7
Всередині офісу Meltwater в Сан-Франциско. Фото 8
Всередині офісу Meltwater в Сан-Франциско. Фото 9