• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • YNNO. Офісне спілкування «без кордонів»

YNNO. Офісне спілкування «без кордонів»

Компанія Sprikk розробила унікальний дизайн офісу для консалтингового агентства YNNO, яка займається консультацією з питань інноваційних методів роботи і робочого середовища. Майстри студії Sprikk вирішили підійти до розробки інтер'єру з використанням інноваційного методу проектування робочого середовища, вдало вписавши сучасний офіс в приміщення промислового типу.
YNNO. Офісне спілкування «без кордонів». Фото 1
Консультанти YNNO проводять більше часу на виїзді, в офісах клієнтів, ніж за своїми столами. Тому перед Sprikk постало завдання відобразити такий відкритий і динамічний характер роботи компанії, зробивши офісний простір цілісним.
YNNO. Офісне спілкування «без кордонів». Фото 2
У приміщенні всього дві кімнати з скляними стінами-перегородками. Великі вікна забезпечують хороше надходження природного світла.
YNNO. Офісне спілкування «без кордонів». Фото 3
Особливу гнучкість Sprikk продемонструвала у відношенні меблевих рішень. Книжкові полиці, комп'ютерні столи, офісні крісла, виконані зі світлої берези, з одного боку підкреслюютьє відкритість і служать об'єднуючою структурою приміщення, а з іншого - поділяють офіс на сегменти, призначені як індивідуальної роботи, так і активних «мозкових штурмів» підрозділів компанії.
YNNO. Офісне спілкування «без кордонів». Фото 4
Такі кімнати акустично відмінно збалансовані і забезпечені обладнанням, необхідним для проведення презентацій. Столи, призначені для приватних консультацій, мають порівняно невеликі розміри. Це дозволяє клієнту і співробітнику фірми чітко бачити один одного, не порушуючи при цьому контактної зони людини (25 см).
YNNO. Офісне спілкування «без кордонів». Фото 5
Самі комп'ютерні столи розташовані навпроти вікна, щоб денне світло могло «заливав» кімнату ще більшою кількістю світла.
Команді з Sprikk вдалося створити робочий офіс, який підходить не тільки для компанії YNNO, але і підходить її клієнтам.
YNNO. Офісне спілкування «без кордонів». Фото 6
Офіс, спроектований за принципом «опен-спейс» (що в перекладі з англійської означає «відкритий простір»), також включає в себе дерев'яні «острова». Такі «острова» ідеальні для секретарської та адміністративної роботи, адже на одному столі розміщується вся техніка, необхідна для подібної роботи. Також ці офісні конструкції, виконані у формі живих, органічних структур, можуть використовуватися під робочі місця консультантів.
YNNO. Офісне спілкування «без кордонів». Фото 7