• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Здоровий спосіб життя в офісі.

Здоровий спосіб життя в офісі.

Здоровий спосіб життя в офісі.. Фото 1
Офіс - територія особливої небезпеки для здоров'я. Вісім годин сидіння на робочому стільці, тривале перебування перед монітором, солодкі булочки в кафе, багато кави і постійні стреси ...

Нижче знаходяться 10 пунктів, при виконанні яких ви зможете хоча б частково компенсувати всю цю шкоду.

1. Беріть сніданок із собою.

Фрукти, канапки з сиром або йогурт - це завжди краще піци, замовленої в офіс. Крім того, це економія грошей.

2. Вживайте нешкідливу їжу.

Перекусити хочеться часто, але не варто зловживати чіпсами або печивом. Натомість краще з’їсти яблуко, банан, горішків або сухофрукти.

3. Виходьте з офісу на обід.

Це дозволить розім'ятися і відволіктись від офісної атмосфери. Вийдіть з офісу і пройдіться пішки у перерві на обід.

4. Доглядайте за вашим особистим простором.

Клавіатура і телефонна трубка - справжній рай для мікробів, а на моніторі постійно скупчується пилюка, якою ви дихайте протягом дня. Утримуйте робочий стіл в чистоті – для цього робіть вологе прибирання вашого робочого місця і використовуйте дезинфікуючі серветки.

5. Пийте більше води і менше кави.

Звичайно, дехто без кави просто не може жити. Але, тим не менш, варто віднести зловживання кави до розряду шкідливих звичок. Кава дає уявний заряд бадьорості, після якого організм виснажується ще більше. Тим більше, що кава і чай є сечогінними засобами, які зневоднюють організм, а це може викликати головні болі. Спробуйте випити склянку води замість кави – і ви відчуєте себе набагато краще.

6. Відпочивайте.

Це не заклик саботувати роботу, але безкомпромісне занурення в роботу тільки сповільнює робочий процес, викликаючи втому, зведення м'язів спини, розумовий застій і дратівливість. 
Час від часу подивіться в вікно, пройдіться коридором, сходами, просто дві хвилини не робіть нічого.

7. Пригощання.

Корпоративи, дні народження, різноманітні святкування супроводжуються надмірним споживанням їжі і алкоголю. Намагайтесь обмежити себе в такій їжі, надаючи перевагу овочам і фруктам.

8. Сходи чи ліфт.

Про користь такої фізичної вправи, як підйом по сходах, давно вже всі знають: багато тренажерів імітують ці рухи, і практично всі тренування містять подібні елементи. Відмова від ескалаторів і ліфтів - ще один крок до здорового способу життя, який не вимагає від вас колосальних зусиль. Просто змініть одну звичку на іншу.

9. Тайм-менеджмент.

Він дозволить вам робити роботу в більш стислі терміни, що дасть більше вільного часу і заощадить нерви, а також допоможе в організації всього вашого життя.

10. Прогулянка після роботи.

Візьміть за звичку прогулюватися після роботи. Це прекрасна можливість заспокоїтися, переключитися з робочих завдань на особисті справи і подихати свіжим повітрям.