• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Зелений офіс компанії з розробки програмного забезпечення в Колорадо

Зелений офіс компанії з розробки програмного забезпечення в Колорадо

Під натиском еко-архітектури навіть заядлі прихильники офісної класики знаходять в інтер'єрі місце під екологічні штучки. Чергова хвиля «зеленого» дизайну змусила переглянути мінімалістичний інтер'єр офісу розробників програмного забезпечення і мобільних додатків Quick Left. В екологічній трактуванні офіс перетворився на виразний простір, наповнений зеленими акцентами.
Зелений офіс компанії з розробки програмного забезпечення в Колорадо. Фото 1
Автори проекту, дизайнерська студія Tres Birds Workshop, першою справою оптимізувала природнє освітлення офісу. Тоноване скло замінила на звичайне, а щоб сонячні промені досягали найвіддаленіших куточків, робочі місця організували за принципом open space. Для боротьби ж з затемненими світловими областями, замість точкових світильників, дизайнери використовували масивні панелі, які охоплюють всю зону між робочими місцями.
Зелений офіс компанії з розробки програмного забезпечення в Колорадо. Фото 2
Оскільки над більшістю розробок співробітники працюють в парі, комп’ютерні столи  адаптували як робочі місця для двох. Офісні столи розділили за допомогою спеціальних перегородок, виконаних з перероблених пляшок. Екологічно чисті «стіни» не лише позначили межі між комп’ютерними столами, але також забезпечили безперешкодне проникнення сонячного світла і підвищили звукоізоляцію між робочими місцями.
Зелений офіс компанії з розробки програмного забезпечення в Колорадо. Фото 3
Робочі столи укомлектували офісними кріслами. Кожне таке робоче крісло є ергономічне, з хорошою підтримкую спини, в результаті чого працівники невідчувають втоми протягом робочого дня і працюють продуктивніше.
В місцях ж відпочинку, крісла м’ягкі, на них можна як відпочивати, так і попрацювати, відірвавшись від звичного робочого місця.
Зелений офіс компанії з розробки програмного забезпечення в Колорадо. Фото 4
Меблі їдальня виконані в мінімалістичному стилі, як і належить офісу іт фірми: з барними столами і дерев’яними гнутими барними кріслами.
Зелений офіс компанії з розробки програмного забезпечення в Колорадо. Фото 5
Уздовж вікон, для поліпшення складу повітря,  дизайнери Tres Birds Workshop, розмістили 32-х метровий сад. Для зеленої зони були підібрані регіональні види рослин, які одночасно виробляють кисень і зволожують повітря . Полив офісного саду здійснюється за допомогою підземної системи зрошення. Сад огороджений звивистим парканчиком з каменю, плавно переходить в зоні для відпочинку.
Зелений офіс компанії з розробки програмного забезпечення в Колорадо. Фото 6