• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Життя з ноутбуком

Життя з ноутбуком

Поява ноутбуків зробило можливим прекрасні речі: переглянь фільмів у ліжку, блоги в шезлонгах під час відпочинку і багато іншого. Відмовитися від них ніхто вже не в силах, але робота в таких умовах, не найкращим чином позначається на організмі.
Життя з ноутбуком. Фото 1
Більшість користувачів просто встановлює свої ноутбуки на столі або на колінах. При цьому екран знаходиться не на рівні ваших очей, а клавіатура не відсувається від екрану, таким чином, щоб збільшити відстань між очима і екраном, потрібно тягнути руки і тримати в напрузі зап'ястя або ж ризикувати зором. Це не страшно, якщо використання ноутбука обмежена короткими періодами часу. Але якщо ви використовуєте його протягом тривалого часу, так, як і мільйони студентів, геймерів і менеджерів - чекайте проблем з м'язами. Уважно поставтеся до м'язових болів верхньої частини тіла. Як тільки в руках або плечах з'являється ниючий біль - робіть велику перерви в роботі за ноутбуком. Швидше за все, цей біль викликаний саме через роботу на ноутбуці. 
Життя з ноутбуком. Фото 2
Якщо біль у плечах від незручної пози проходить досить швидко, то біль в зап'ясті, яка з'являється від постійного використання мишки при зігнутій руці, може тривати довго. Активні користувачі комп'ютерів вже охрестили такі болі «синдромом айтішників» або «тунельним синдромом». Оскільки при роботі з ноутбуком неможливо дотримуватися достатню безпечну відстань від монітора до очей, необхідно так само переривати роботу кілька разів на день на півгодини, даючи відпочинок очним м'язам. 
Життя з ноутбуком. Фото 3
При можливості, провітрюйте приміщення - зміна температурного режиму при сидячому способі роботи діє, як кава. Якщо є можливість - спробуйте порухатися: зробити порядок на столі, зрушити подушки на дивані - пересувайте ноутбук, змінюючи його положення на робочій поверхні, відстань, і кут нахилу екрану при зміні напрямку освітлення.