• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Футуристичний офіс в Гуанчжоу.

Футуристичний офіс в Гуанчжоу.

Дизайнерська студія «Arboit Ltd Design and Architecture» розробила новий офіс центру обробки даних Cloud DCS, який розташований в Гуанчжоу, Китай.
Футуристичний офіс в Гуанчжоу.. Фото 1
Цифрова індустрія дуже швидко розширюється, так зокрема в Китаї вже є понад 700 мільйонів потенційних користувачів, тому не дивно, що компанії які надають хмарні технологій стрімко розвиваються.
Компанія Cloud DCS – лідер на ринку хмарних технологій в Китаї, клієнтами якої є такі відомі компанії, як Alibaba, QQ і Baidu.
Футуристичний офіс в Гуанчжоу.. Фото 2
Футуристичний офіс в Гуанчжоу.. Фото 3
Нещодавно вони відкрили новий головний офіс компанії площею 20000 кв.м, дизайн створив італійський архітектор Альберто Пуччеті.
Футуристичний офіс в Гуанчжоу.. Фото 4
Кольори, які використовуються в дизайн інтер'єру обмежуються білим і сімома відтінками синього: ці кольори визначають ідентичність бренду. 
Всі архітектурні павільйони, кімнати і вбудовані меблі в цьому проекті характеризуються спільною темою руху і формами, які мають вигляд аеродинамічних кривих: вони розташовані між стелею та підлогою, кружляють і рухатися вздовж кольорових ліній, ніби вони й є навігацією по хмарах цифрових магістралей.
Футуристичний офіс в Гуанчжоу.. Фото 5