• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Як вибрати крісло-мішок. наші поради

Як вибрати крісло-мішок. наші поради

Тривалий час крісло-мішок є улюбленим кріслом для людей різного віку. 
Колись винайдене італійськими дизайнерами, ця модель безкаркасного крісла старала популярним домашнім кріслом.
Як вибрати крісло-мішок. наші поради. Фото 1

Бінбег, крісло-мішок, мішок з квасолею, крісло-груша - у цього крісла багато назв, і ми розповімо про правила його вибору.
1. Крісла-мішки можуть бути представлені різних розмірів, в середньому, від 50 до 100 см в діаметрі, щоб підійти людям різного росту і ваги, а також від призначення кімнати, в якій буде розміщене дане крісло.
2. Основний (зовнішній) чохол може бути виконаний з найрізноманітніших матеріалів, від бавовни або льону, до хутра, оксамиту чи шкірозамінника. Але найбільш відповідна тканина - це Оксфорді, тому що вона легко чиститься, погано вбирає воду і має високу міцність.
3. Через деякий час після придбання крісла (1-2 роки) може виникнути необхідність у покупці спеціального наповнювача, адже, з часом, вміст крісла може збитись.
Як вибрати крісло-мішок. наші поради. Фото 2

Крісло-мішок зсередини

Крісло, про яке ми говоримо - це безформний предмет, який набуває форму під вагою людини. При посадці в таке крісло ви неодмінно відчуваєте його комфорт, адже в будь-якому положенні крісла, ваші рухи не будуть скуті, а тіло максимально розслаблене.

Часто крісло-мішок складається з двох, вставлених один в іншій, чохлів. Це дає можливість без проблем почистити зовнішній чохол від забруднень.
Якщо крісло складається з одного чохла - зверніть увагу на міцність тканини зовнішнього чохла.

Наповнювачем для всіх крісел-мішків є пінополістирол (дрібні кульки пінопласту). Чим менший діаметр кульок - тим зручніше буде сидіти в кріслі, а загальна щільність наповнювача забезпечить довше використання крісла. 

Іноді, в дорожчих кріслах, разом з наповнювачем є деяка кількість м'якого синтетичного волокна: “синтепуха”. Завдяки своїй пружності і пустотілості, синтепух підвищує рівень зручності і значно усуває проблему неминучого збивання основного наповнювача.

Вибираючи крісло-мішок слід звернути увагу на довжину блискавки, розміщеної по периметру. Ідеально, щоб вона становить не менше 90 см. Тоді буде легко витягувати внутрішній чохол з зовнішнього.
Як вибрати крісло-мішок. наші поради. Фото 3

Переваги крісла-мішка

Розміщення крісла-мішка в дитячій кімнаті, напевно, одне з найбільш вдалих рішень щодо його застосування в будинку. Адже ця крісло м'яке, досить легке (до 8-9 кг), безпечне, бо в кріслі відсутні тверді деталі та гострі кути. Якщо ви підберете яскравий незвичайний зовнішній чохол, діти будуть сприймати таке крісло мішок як цікаву іграшку.
Як вибрати крісло-мішок. наші поради. Фото 4

Крім того, крісло-мішок, звичайно, можна використовувати в будь-якому іншому приміщенні, а фактуру і малюнок тканини чохла можна підбирати до стилю приміщення. Їх широке розмаїття дозволить міняти зовнішність швидко і без особливих витрат, одягаючи крісло в новий, згідний сезону, чохол. Наприклад, взимку можна «одягнути» вовняний, оксамитовий або хутряний чохол, восени - твідовий, а влітку - бавовняний. До того ж, часта зміна збереже зовнішній вигляд кожного з матеріалів набагато довше.
Як вибрати крісло-мішок. наші поради. Фото 5

Можливість розміщення безкаркасного крісла на вулиці, під відкритим небом, - це явна перевага крісла. Інші види вуличних і садових меблів (плетена, пластикова) не зможуть з ним зрівняється в питанні зручності і одночасної практичності, адже:
1. крісло-мішок з міцним зовнішнім чохлом і швидко висихаючим наповнювачем підходить для використання в саду на траві, біля води, на піску;
2. гарантує абсолютну розслаблення тіла і підтримання хребта в найбільш зручному положенні;
3. допоможе читати, відпочивати і невимушено спілкуватися.