• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Офіс компанії Pixiv в Токіо

Офіс компанії Pixiv в Токіо

Офіс компанії Pixiv знаходиться в Токіо (Японія) - це зразок креативу в оформленні робочого простору. Адже Pixiv - це онлайн спільнота (соціальна мережа), яка об'єднує 7 мільйонів художників, дизайнерів та інших творчих особистостей. 
Офіс компанії Pixiv в Токіо. Фото 1
Офіс в першу чергу вражає величезним 250-метровим столом, який звивисто тягнеться всім приміщенням. За цим грандіозним елементом офісних меблів, без перегородок, розташовуються всі співробітники компанії. Таке розташування сприяє безперешкодній взаємодії і активному спілкуванню працівників один з одним, обміну ідеями та досвідом, що допомагає народженню нових творчих ідей. 
Офіс компанії Pixiv в Токіо. Фото 2
Офіс компанії Pixiv в Токіо. Фото 3
Переговорні кімнати є важливим елементом кожного офісу. Розуміючи всю монотонність процесів офіційних зустрічей, брифінгів та інших заходів, команда дизайнерів придумала, як змусити співробітників підбадьоритися і не нудьгувати. Для цього вони відмовилися від звичних чотирьох стін та ізоляції, помістивши стіл для переговорів прямо по центру приміщення, всередину 250-метрового робочого офісного стола. Співробітники Pixiv дали йому ім'я «дохе», що означає ринг для боротьби сумо, де зростає напруга і вкрай важлива концентрація. 
Офіс компанії Pixiv в Токіо. Фото 4
Офіс компанії Pixiv в Токіо. Фото 5
Офіс компанії Pixiv в Токіо. Фото 6
Стіни коридору оздоблені трьома тисячами модульних елементів на магнітах. Кожен бажаючий може дістати дощечку з фанери, намалювати на ній щось на свій смак і поставити назад.
Офіс компанії Pixiv в Токіо. Фото 7
Офіс компанії Pixiv в Токіо. Фото 8