• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Поради, як облаштувати домашнє робоче місце.

Поради, як облаштувати домашнє робоче місце.

З кожним роком все більше і більше професій не прив’язані до одного і того ж робочого місця. Програмісти, дизайнери, копірайтери можуть працювати де завгодно і коли їм зручно. І часто цим «де завгодно» стає власна квартира. Але, щоб процес роботи проходив легко і в комфортній атмосфері, потрібне спеціально обладнане робоче місце.
Поради, як облаштувати домашнє робоче місце.. Фото 1

А як організувати зручне робоче місце вдома?

1. Для початку потрібно визначитись з розташуванням. Якщо вам для ефективної роботи потрібна тиша то в квартирі варто знайти відокремлений куточок і там усамітнитись. Якщо ж ви любите працювати і одночасно дивитись кіно -то організувати робочий простір можна у вітальні або на кухні. 
Також цікавий варіант - обладнати робоче місце на балкочі чи в коморі.
Поради, як облаштувати домашнє робоче місце.. Фото 2
2. Продумайте свій комп’ютерний стіл. Так, щоб на ньому помістилось все найнеобхідніше: комп’ютер, клавіатура, в перспективі додатковий монітор і записник.

Зверність увагу на те, що робочий стіл повинен бути достатньо великий, так щоб на столі було зручно тримати руки, особливо якщо ви багато працюєте з клавіатурою і мишкою. 

Якщо компютерний стіл буде замалий - то під час роботи з комп’ютером ви будете тримати руки в повітрі, від чого почне боліти спина.
Поради, як облаштувати домашнє робоче місце.. Фото 3
3. Якщо для роботи ви часто використовуєте комп’ютерний стіл - то вам варто подбати і про зручне офісне крісло.Бо кухонна табуретка подарує вам тільки біль в спині і шиї.

Вибираючи для себе офісний стілець, зверніть увагу на наступні моменти: 
- спинка крісла повинна бути жорсткою, глибина стільця і висота офісного крісла повинні регулюватись. Тоді ваші стегна будуть розміщались під прямим кутом до спини.
- ваша спина повинна доторкалась всією площиною до спинки крісла. Тоді, сидячи за робочим стільцем, вам не треба буде напружувати спину. Для цього висота спинки офісного крісла повинна відповідати висоті вашої спини. 
Поради, як облаштувати домашнє робоче місце.. Фото 4
4. Створіть робочу атмосферу. Приберіть все, що може відволікати. Але не забудьте про приємні речі для настрою - фотокартка коханої людини, квіти, іграшки чи улюблені сувеніри.