• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Робота за комп’ютерним столом стоячи

Робота за комп’ютерним столом стоячи

Коли нам кажуть «офісний співробітник» - ми уявляємо офісного працівника, який цілий день сидить в офісному кріслі за комп’ютерним столом. Адже й справді, більше частину офісної роботи можна вирішити, не встаючи з-за робочого столу.
Робота за комп’ютерним столом стоячи. Фото 1

Та такий спосіб роботи за комп’ютерним столом негативно впливає на фізичний стан офісних працівників, провокуючи і посилюючи ожиріння і проблеми з серцем.

Проте, роботі сидячи в офісному кріслі, є альтернатива – все більше і більше офісних працівників починають працювати стоячи за робочими столами.

Так, наприклад, в компанії Facebook працює понад 300 співробітників, а в день надходить не менше однієї заявки на заміну сидячого робочого місця на стояче.
Робота за комп’ютерним столом стоячи. Фото 2

Більшість людей, які попробували працювати стоячи, кажуть що стають більш продуктивні, адже поки тіло відпочиває в зручному кріслі, спить і наш мозок.

Всього один з восьми робочих годин в день достатньо проводити на ногах, щоб поліпшити поставу і кровообіг, збільшити частоту серцебиття на 10 ударів в хвилину і, як наслідок, спалити додаткових  50 кілокалорій. 

Це, звичайно, план-мінімум, бо ще можна сходами замість ліфта, стояти, а не сидіти в громадському транспорті, їздити на велосипеді, а не на особистому автомобілі.