• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • The Hub: гараж як офіс для тих, хто змінює світ

The Hub: гараж як офіс для тих, хто змінює світ

Для того, щоб на робочих місцях створити творчу атмосферу, компанії погоджуються на самі неймовірні ідеї для офісів. Компанія The Hub в якості штаб-квартири вибрала старий гараж в центрі Мадрида, який стояв покинутим протягом декількох десятиліть.
The Hub: гараж як офіс для тих, хто змінює світ. Фото 1
The Hub - це соціальне об’єднання підприємців, які розробляють свої власні проекти під девізом «змінимо життя на краще». Саме тому цікаве архітектурне рішення стало ідеальним варіантом, надихаючим співробітників на плідну роботу, спілкування та інновації. Розробкою проекту займалася архітектурна студія ch + qs arquitectos, саме вона вирішили переробити покинутий гараж в офіс. За словами архітекторів, незважаючи на те, що гараж знаходився в самому центрі міста, він не змінив свого вигляду від початку будівництва і ,на подив, повністю зберіг атмосферу 40-х років. 
The Hub: гараж як офіс для тих, хто змінює світ. Фото 2
The Hub: гараж як офіс для тих, хто змінює світ. Фото 3
Оптимальним рішенням виявилося зберегти самобутність гаража і внести в дизайн лише деякі корективи - оновити підлогове покриття і вбудувати в нього обігрівальну систему, скоригувати стіни в кімнатах для нарад. Однак, архітектори навмисне нічого не фарбували і не білили - всі сліди часу і дефекти залишилися на своєму місці. 
The Hub: гараж як офіс для тих, хто змінює світ. Фото 4
The Hub: гараж як офіс для тих, хто змінює світ. Фото 5
Унікальним є саме рішення інтер'єру - з точки зору правильної організації простору, The Hub став прикладом «раціональної» ергономіки. Робочі зони розташовані по периметру гаража, в яких розташовані комп’ютерні столи, офісні стільці і шафи; є зони відпочинку, зони для створення креативних концепцій. За рахунок того, що частина даху стала скляною, офіс заповнений світлом, що дозволило навіть посадити кілька живих рослин всередині гаража. 
The Hub: гараж як офіс для тих, хто змінює світ. Фото 6
The Hub: гараж як офіс для тих, хто змінює світ. Фото 7
Назвати типовим офісом будь-який простір The Hub неможливо в принципі, це скоріше місце, яке надихає. Зараз в мадридському офісі компанії життя б'є ключем - він став одним з найголовніших місць культурної та соціальної активності району.
The Hub: гараж як офіс для тих, хто змінює світ. Фото 8