• Бюро-Стиль. Меблі & Крісла
  • Блог
  • Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу

Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу

Після того, як кількість користувачів соціальної мережі Facebook, досягнуло відмітки мільярда користувачів, Facebook, створив своє повноцінне офісне містечко. Старий кампу Sun Microsystems в місті Менло-Парк, компанія перетворила в офісний парк, який відповідає ідеалам соціальній компанії майбутнього.
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 1
Перші офіси Facebook, були розкидані по всій Downtown Palo Alto, де є багато невеликих ресторанів і магазинів, а також багато людей, відвідувачів і як наслідок шуму. Новий ж офіс знаходиться за межами центра міста, і в ньому можна працювати в спокійній атмосфері.
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 2
Та про кафе і їду не забули і тому в новому офісі є два великих кафе, а також багато дрібних, в яких можна скуштувати страви різних народів світу, чи просто попити кави.
Проектна група також працювали над створенням збалансованого робочого простору, в якому було б зручно працювати. Для цього потрібно було знайти баланс між відкритим простором і різними надбудовомави, наприклад офісними шафами чи комп’ютерними столами.

Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 3
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 4
А також в офісі передбачено місця, в яких працівники можуть побути на одинці,  щоб подумати і спланувати роботу. А поряд є кімнати, в яких можна проводити наради і працювати командою.

Атмосфера самовираження

Співробітники, можуть самі декорувати офіс. Для цього їм були відведені численні стіни, на яких вони можуть малювати картини, чи залишати повідомлення один одному. Дехто з спіробітників створили справді фантастичні роботи.
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 5
Робоче місце відображає основні цінності, як самого працівника, так і компанії, яка інвестує в нього свої ресурси. Тому самовираження в центрі користувацького досвіду від Facebook: змін статусу, фотографії, думки - на робочому місці об'єднує співробітників цієї великої компанії.
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 6
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 7
Але крім цього компанія прагне до чогось більшого. Створюючи робочі місця, де навіть зовнішній вигляд допомагає рухатися вперед, Facebook прагне відобразити цей дух в корпоративної культурі на постійній основі. 
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 8

Повсякденне життя

Окрім загальної атмосфери офісу соціальної мережі Facebook, дбає і про комфорт своїх працівників.
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 9
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 10
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 11
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 12
Всі робочі місця співробітників оснащені регульованими по висоті комп’ютерними столами. Також в кожного є зручне ергономічне офісне крісло. 

Робочі місця розміщені в відкритих приміщеннях, в одному з таких, за, стандартним для компанії, офісним столом, сидить і сам Марк Цукерберг - генеральний директор компанії. Правда, він отримати додаткову перевагу - особистий конференц-зал.
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 13
Всередині офісу Facebook - найбільшої соціальної мережі світу. Фото 14